16 Temmuz 2019 Salı

Havuzlu sitede kiralık daire Tuzla

Havuzlu sitede kiralık daire Tuzla

Havuzlu sitede kiralık daire Tuzla , Tuzla yapı grupları içinde talep göre kiralama eğilimlerinden biri. Modern ve yeni imar yönetmeliklerine uygun tasarlanmış site oluşumları, Tuzla ve benzer gelişim içindeki bölgelerde geniş bir alan kaplıyor.
Son yıllarda gayrimenkul şirketlerinin yatırım bölgelerinden bir olan Tuzla’da lüks site yaşamı da dikkat çekici. Havuzlu sitelerde kiralık daire arayışınız varsa, ön bilgi edinmek için yazının tamamını okuyabilirsiniz.
Havuzlu sitelerde kiralar, standart yapı bloklarına ve apartman dairelerine göre daha yüksek seyrediyor. Bu oluşumlarda havuz bakım ve temizliği, güvenlik, bahçe bakım vb. hizmetler, aylık bir ödenti karşılığında site sakinlerine sağlanıyor.

Havuzlu sitede kiralık daire Tuzla ‘da

Tuzla kiralık daire fiyatlarının makul olduğu bölgelerden biri. Yine de bazı ekstra hizmetlerin verildiği lüks sitelerde yüksek maliyetli daireler olduğu da yadsınamaz.
Tuzla İstasyon, Aydınlı, Tepeören ve Evliya çelebi ve Cami Mahalleleri, site kurgusunun en yoğun olduğu adresler. Buna ek olarak diğer mahalle ve semtlerde de site daireleri mevcut. Deniz gören, havuzlu, bahçeli ve ortak kullanım alanlarına sahip siteler, bahsi geçen mahallelerde daha sık karşımıza çıkıyor.

Havuzlu Site İçinde Kiralık Daire Tuzla

Havuzlu sitede kiralık daire Tuzla , şehir yaşamının kısıtlı tabi olanaklarından sıkılan birey ve aileler için ideal bir odak noktası. Önde gelen mahallelerde ulaşım, eğitim ve sağlık kapsamlı faaliyetler de şehir yaşamının en üst seviyesine erişmiş durumda.
Site mimarîsiyle son yıllarda adından bahsettiren Tuzla, havuzlu, sosyal tesislerle donatılmış ve yüksek güvenlikli yapı topluluklarının rağbet gördüğü bir ilçe. Siz de bu lokasyonda havuzlu bir site yaşamı arıyorsanız, en güncel fiyatlar ve genel ilçe karakterine bakış için bizi takip edebilirsiniz.
Tuzla’nın çeşitli bölgelerinde yer alan havuzlu sitelerde, 1+1’den 6-7 odalı konseptte çok çeşitli kiralık imkânları bulunuyor. Tabi en uygun fiyatlar stüdyo dairelerde olmakla birlikte, bir aile yaşamı için idealize edilmiş 3+1 daireler de oldukça makul rakamlarla kiralanıyor.

Havuzlu sitede kiralık daire Tuzla Fiyatları

Havuzlu sitede kiralık daire Tuzla fiyatları , son ilanlar baz alındığında geniş bir çizelge karşımıza çıkıyor. 40 metrekare stdüyo daireler, site yapıları içinde dahi olsa 500 TL gibi öğrenciye ve bekâra uygun olanaklarla kiralanıyor. Merkezî bölgelerde 3+1  havuzlu site içerisinde kiralık daire tuzla ‘da bedelleri de 1200’TL’den başlıyor. Bu sitelerde ayrıca güvenlik, otopark, bahçe, park ve asansörlü bloklar bulunuyor.
Yaşam standartları ve İstanbul kira istatistiği göz önüne alındığında oldukça uygun fiyatlar. Ayrıca bu alt tabandan başlayan kiralık site dairelerinde ulaşım alt yapısının da gayet yeterli olduğunu söylemek mümkün.
Yine havuzlu sitelerde ısıtma tipi olarak genellikle kombi bulunuyor. Ayrıca dış cephe mantolama ve izolasyon uygulamaları da son jenerasyon yöntemlerden müteşekkil. Böylece yıllık enerji sarfiyatınız da yarı yarıya düşmüş oluyor.
Havuzlu Site İçinde Kiralık Daire Ne Kadar?
Havuzlu site içinde kiralık daire tuzla ne kadar? Tuzla Emlak ofisi ve internet üzerinden kiracılara sunulan daireler, 1600 ila 3500 TL arasında yoğunlaşıyor. Bunlara site aidatı ve depozito gibi ek maliyetler de ekleniyor. Şu an Tuzla havuzlu site kiralık daire fiyatlarında en yüksek bedel 6+1 kurguda, Cami ve Postane Mahalleleri’nde karşımıza çıkıyor.
Bu örneklerde ücretlendirmenin Cami Mahallesi’nde daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Cami Mahallesi’nin bir sahil semti olması ve Marina’nın da bu semt sınırlarında yer almasının etkisi büyük. Konforlu ve lüks site yaşamında gözden çıkaracağınız en yüksek kira bedeli şu an için 3000 TL.
Bu üst limite kadar, daha uygun koşularda da havuzlu site yaşamına sahip olmanız mümkün. Olanaklar ve fiyat çizelgesi dönemlere ve enflasyon oranlarına göre ay ay değişkenlik gösterebilmektedir.
Tuzlada kiralık daireler ve Tuzlada Satılık daireler için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.” Havuzlu sitede kiralık daire Tuzla” Bu yazının tüm hakları Concept Gayrimenkul Danışmanlık ‘a aittir.İzinsiz hiçbir şekilde kullanılamaz , yayınlanamaz...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme